Svenska sektionens styrelse, och funktionärer
Rune Johansson Ordförande
Tveta Gård 103, 386 96 Färjestaden
Tel: 0485 38008, 076 2247705, 072 5464911
Epost: chairman@rrec.se

Skype: rune.johansson46
 
Ansvarig utgivare bulletinen
Kai Adolfsson Ledamot
Nordqvists väg 6, 13649 Vega
Tel: 08 7454878
Epost: treasurer@rrec.se
 
Kassör
Bankgiro: 5965-7528
Roberth Nironen Ledamot
Domarringen 53, 80433 Gävle
Tel: 070 3991765
Epost: secretary@rrec.se
 
Sekreterare
Webmaster
Medlemsregister
MHRF försäkring
Per Östlund Ledamot
Villa Sjöhammar, 77499 By Kyrkby
Tel: 070 5374330
Epost: per11@telia.com
 
Vice ordförande
Annonser
Sponsorer
Mona-Lisa Illingworth Ledamot
Torpet. Färlevfjordsvägen 32 Torreby, 45593 Munkedal
Tel: 0524 21310, 070 5389695
Epost: cloud1@telia.com
 
Internationell sekreterare
Jan Segerfeldt Ledamot
Västra Palmgrensgatan 189, 42677 Västra Frölunda
Tel: 031 292946
Epost: jan.segerfeldt@glocalnet.net
 
Redaktör
Christer Byhr Ledamot
Änggårdsplatsen 10, 413 19 Göteborg
Tel: 0706-636077
Epost: christer@byhr.se
 
Layoutansvarig Bulletinen
Stefan Tanzborn Suppleant
Ljusnevägen 9 E, 128 48 Bagarmossen
Tel: 0708-475909
Epost: stefan@tanzborn.com
 
 
Rolf Eriksson Suppleant
Genesmåla Gård, 362 93 Tingsryd
Tel: 070-6525630
Epost: genesmala@gmail.com

 
 
Övriga funktionärer
Lasse Amarald Teknisk samordnare
Buskudden 4, 18594 Vaxholm
Tel: 08 541 37279, 0707 774035
Epost: lasse@brollopsbilar.se
 
 
Göran Berg Kontaktperson
Klavaslättsvägen 112, 26995 Båstad
Tel: 08 765 3103, 0431 366531, 0708 108118
Epost: goran.berg@rrec.se
 
If försäkring
Michael Andersson Kontaktperson/Besiktningsman
Björnhuvudv 10, 184 93 Åkersberga
Tel: 08 54354376 må-to 8-17.00
Epost: michael42@telia.com

 
MHRF försäkring
Anders Rohdin Besiktningsman
Rohdins Automobile Service AB
Industrigatan 1, 461 37 Trollhättan
Tel: 0520-10806
Epost: anders@rohdins.se
 
MHRF försäkring

Distriktsansvariga: Klicka här!
 
Valberedning
Kalle Giertz, sammankallande kalle.giertz@telia.com
Barbro Hideström barbro.051163535@telia.com
Lars Nord larsnord1@live.com
   
www.rrec.se