Svenska sektionens styrelse, och funktionärer
Rune Johansson Ordförande
Tveta Gård 103, 386 96 Färjestaden
Tel: 0485 38008, 072 5464911
Epost: chairman@rrec.se

Skype: rune.johansson46
 
Ansvarig utgivare bulletinen
Roberth Nironen Ledamot
Domarringen 53, 80433 Gävle
Tel: 070 3991765
Epost: secretary@rrec.se
 
Sekreterare
Webmaster Hemsidan och Facebook
Medlemsregister
MHRF försäkring
Lars B Bergman Ledamot
Torsgatan 37. 295 37 Bromölla
Tel: 0709 220461
Epost: treasurer@rrec.se

 
Kassör
Bankgiro: 5965-7528
Jan Segerfeldt Ledamot
Västra Palmgrensgatan 189, 42677 Västra Frölunda
Tel: 031 292946
Epost: jan.segerfeldt@glocalnet.net
 
Redaktör
Hans Örming Ledamot
Krakelspektakelgatan 3, 168 70 Bromma
Tel: 070 5614167
Epost: hans.orming@symbioskliniken.se
 
 
Stefan Tanzborn Suppleant
Ljusnevägen 9 E, 128 48 Bagarmossen
Tel: 0708-475909
Epost: stefan@tanzborn.com

 
 
Övriga funktionärer
Lasse Amarald Tekniska frågor
Buskudden 4, 18594 Vaxholm
Tel: 08 541 37279, 0707 774035
Epost: lasse@brollopsbilar.se
 
 
Göran Berg Kontaktperson
Klavaslättsvägen 112, 26995 Båstad
Tel: 0708 108118
Epost: goran.berg@rrec.se
 
If försäkring
Michael Andersson Kontaktperson/Besiktningsman
Björnhuvudv 10, 184 93 Åkersberga
Tel: 08 54354376 må-to 8-17.00
Epost: michael42@telia.com

 
MHRF försäkring
Anders Rohdin Besiktningsman
Rohdins Automobile Service AB
Industrigatan 1, 461 37 Trollhättan
Tel: 0520-10806
Epost: anders@rohdins.se
 
MHRF försäkring

Distriktsansvariga: Klicka här!
 
Valberedning
Kalle Giertz, sammankallande kalle.giertz@telia.com
Lars Nord larsnord1@live.com
Johan Arnell  
   
Stadgar
Stadgar RREC  
   
www.rrec.se